Antalya Destination Guide ile

Antalya Rehberiniz Artık Cebinizde !

Antalya Destination Guide, Antalya’nın muhteşem destinasyonlarını keşfedebileceğiniz, 6 dilde
hazırlanmış ayrıntılı bir uygulamadır.

Kitabı Satın Al

“Kaştan Gazipaşa’ya Antalya” temasıyla yola çıkan, Antalya’nın toplamda 106 büyüleyici lokasyonunu zengin içerik ve özenle seçilmiş fotoğraflarla tanıtan kitabımızla, aynı zamanda daha önce denenmemiş bir yaklaşımın da öncülüğünü yapıyoruz. Hiç görülmeyen ören yerleri ve etkinlik noktalarıyla birlikte QR kod teknolojisini de kitabımıza entegre ettik.

Bu teknoloji sayesinde farklı anadillere sahip gezginler, görmek istedikleri yerin fotoğrafı üzerinde bulunan QR kodunu tarayarak diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin yorumlarına, onların çektiği fotoğraflara ulaşabiliyor, Google üzerinden yol tarifi alabiliyor, lokasyonun çevresindeki diğer noktaları da rahatlıkla bulabiliyorlar.

Kitapta Perge, Side, Aspendos gibi çok bilinen yerlerin yanısıra; Keçili Park, Sulu Ada, Tazı Kanyonu, Parklar, Denizler gibi, gezilip görülmesi önerilen pek çok yer tanıtılmaktadır. Kitap Kaleiçi, Merkez Antalya, Batı Antalya ve Doğu Antalya olmak üzere toplamda 4 bölümden oluşmaktadır.

İlk etapta İngilizce olarak hazırlanan “Antalya Destination Guide” adlı gezi kitabımızın ikinci baskısı 6 ayrı dilde (İngilizce, Rusça, Almanca, Türkçe, Arapça ve Farsça dillerinde olmak üzere) yapılmıştır.